EN GÜÇLÜ BAĞLANTI NOKTANIZ

Isıtma Soğutma

Onurfix ısıtma, soğutma ve havalandırma sektörlerinde üretim sürecinde maliyetleri azaltan, ihtiyaçlarınızı karşılarken, üretim hattınızın hızlı çalışmasını sağlayan montaj sistemleri sunmaktadır. Kablo demetlerinin bağlanması ve sabitlenmesinde, sac parçalarının birleştirilmesinde uygulanan ekonomik çözümler sunmaktayız.

Geniş kablo ve boru bağlantı elemanları ürün protföyümüz, kabloları, telleri ve hortumları hareketli parçalardan ve panel kenarlarından uzak tutarak daha yüksek kalite ve daha düşük gürültü sağlar. Kablo ve boru bağlantı elemanlarımız çeşitli çapları ve panel kalınlıkları ile uyumlu kullanılabilir. Metal klipslerimiz, kazanlar veya su ısıtıcıları içindeki malzemelerin yüksek sıcaklık ortamlarında sabitlenmesi için de uygundur.

Sağlam, güvenli, kolay montajlı kelepçe çeşitlerimiz; boruların ve hortumların sabitlenmesinde kullanılır. Paslanmaz çelik veya çelik malzeme seçenekleri mevcuttur. Farklı çaplardaki hortumlar tek bir kelepçeyle sabitlenebilir ve üretim maliyeti düşürülebilir. Kompakt tasarımlı kelepçe çeşitlerimiz minimum alan gereksinimi ve küçük boyutlarıyla az yer kaplar.

Kaynak saplamalar, kısa süren kaynak zamanı sayesinde saniyeler içinde ince saclara arka tarafa zarar vermeden kaynak yapmayı sağlar. Kaynak yapılan yerler pas, oksit ve yağdan arındırılarak kaynak ve topraklama alanlarında yüksek elektrik direncine katkı sağlar.

ONURFIX BÜLTEN ABONELİĞİ


Şirketimiz ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Copyright © 2015 Onurfix.com.tr